Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy

Wyniki konkursu "MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK"

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowany został konkurs dla najmłodszych. Zadaniem konkursowym było napisanie wiersza, wykonanie laurki, rysunku techniką dowolną lub filmiku z życzeniami dla Babć i Dziadków. Przedstawiamy wyniki tego konkursu. Składamy gratulacje wszystkim uczestnikom i laureatom. Podziękowania kierujemy do darczyńców, którzy ufundowali nagrody dla dzieci oraz do Państwa Katarzyny i Andrzeja Sieczków za odczytanie wyników.

Organizatorzy będą indywidualnie kontaktować się z wszystkimi wyróżnionymi w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru nagród.

XVIII Konkurs Plastyczny "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka" pod hasłem "Ocalić dla potomnych - dziedzictwo Wojciecha i Piotra Kułachów Wawrzyńcoków"

Szkoła Podstawowa im. W. Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym oraz Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. A. Galicy w Białym Dunajcu serdecznie zapraszają do udziału w XVIII Konkursie Plastycznym "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka" - edycja 2021, który odbywał się będzie pod hasłem "Ocalić dla potomnych - dziedzictwo Wojciecha i Piotra Kułachów Wawrzyńcoków".

Prace wykonane w następujących technikach: rzeźba, ceramika, rysunek, linoryt, malarstwo na papierze i szkle prosimy nadsyłać do 31 marca 2021 r. na adres GOK w Białym Dunajcu lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Do każdej pracy powinna być załączona zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Szczegóły w regulaminie.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie!

Transmisja on-line z jasełek i kolędowania z zespołem "Wierchy" w Gliczarowie Górnym

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania z zespołem "Wierchy" z Gliczarowa Górnego w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia 2020 roku.

Transmisja wydarzenia z kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Gliczarowie Górnym rozpocznie się o godz. 13:30. Dostępna będzie na kanałach Telewizji Podhale i Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu.

Bądźcie z nami! Życzymy zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Zbliża się 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości. Zachęcamy do udziału w Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w parafialnym kościele w Białym Dunajcu o godz. 10.00.

Nie zapomnijmy w tym dniu o wywieszeniu flagi narodowej w swoim domu!

Wyniki konkursu plastycznego XXVII Festiwalu Papieskiego

Wyniki konkursu plastycznego organizowanego w ramach XXVII Festiwalu Papieskiego "TOTUS TUUS" - Biały Dunajec 2020.

Jury składa serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego XXVII FESTIWALU PAPIESKIEGO i serdecznie dziękuje rodzicom, nauczycielom i katechetom za uwrażliwienie dzieci i młodzieży na tematy związane z duchowością.

Wyniki konkursu literackiego XXVII Festiwalu Papieskiego "TOTUS TUUS"

Poznaliśmy laureatów XXVII Festiwalu Papieskiego edycja 2020 organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną im Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu, dorosłym, dzieciom, młodzieży, a także ich instruktorom za przygotowanie i nadesłanie tak dużej ilości prac. Laureatom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród od poniedziałku 19 października w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej, ul. Jana Pawła II 363.

Narodowe Czytanie 2020

Wyniki XVII Konkursu Plastycznego "Wszysycy Święci Wawrzyńcoka"

Poznaliśmy laureatów XVII Konkursu Plastycznego "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka" edycja 2020 organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym i Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. Andrzeja Galicy w Białym Dunajcu.

Komisja w składzie: Marek Król (przewodniczący), Anna Trebunia-Wyrostek, Janusz Tycner, Bartłomiej Kudasik po obejrzeniu 243 prac przyznała 37 nagród i 19 wyróżnień.  Dodatkowo przydzielono 9 nagród dyrektora PLSP im. A. Kenara w Zakopanem.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu, dzieciom, młodzieży, a także ich instruktorom za przygotowanie i nadesłanie tak dużej ilości prac, które powstawały najczęściej w domach, w ramach zdalnych zajęć, w niełatwym czasie, w jakim się wszyscy znaleźliśmy.

Rozdanie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 9 czerwca o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu. Uwaga! Ze względu na obecną sytuację na spotkanie zapraszamy jedynie instruktorów!

Stycznia 2021
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie